Syrenka Zakościele - strona nieoficjalna

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Smajk1 29
2. bartobramkarz12 25
3. szoch6 3

Rajd Pieszy . . . .

• autor: Smajk1, 2014-05-30 18:36

W    ramach   realizacji    zadania   publicznego    w    dziedzinie   turystyki   i   krajoznawstwa   na   terenie   woj.  łódzkiego   ,   stowarzyszenie   "  Zielona  Pomoc  "   w   Zakościelu   organizuje   Zielony   Rajd  Pieszy  "  Szlakiem   natury  " .

Impreza    odbędzie   się   w   sobotę     21.06  .   Start    nastąpi   w   Drzewicy  .

Do   udziału   w   rajdzie    zapraszamy   wszystkich   chętnych  :   dzieci   ,  młodzież    i   osoby    dorosłe  .   Wszystkim     startującym   zapewniamy   :   koszulki   ,   napoje   i   poczęstunek   -   informuje    prezes   stowarzyszenia   (   sekretarz   Syrenki  Zakościele  )    -   Radosław  Rzeźnik  .

Zgłoszenia   przyjmowane   są   pod   adresem   :    e-mail    zielona.pomoc@wp.pl

Organizatorzy   proszą   o  podawanie   imienia  ,  nazwiska  i   wieku  .

Dodajmy  ,  że   projekt   ma   na   celu    promocję   turystyki   pieszej  ,  oraz   propagowanie   zdrowego   stylu   życia  .  Projekt   jest   współfinansowany    ze   środków   województwa.

Więcej   szczegółów    podamy   w   przyszłym   tygodniu   .

NOWE    WIADOMOŚCI    n / t   rajdu       > > > >

W    imprezie   mogą   wziąć   udział   dzieci   ,   młodzież   i   osoby   dorosłe   nie   posiadające   przeciwwskazań   do   udziału   w   zawodach   sportowych  .  Osoby   do   18   roku   życia   startują   wyłącznie    pod   opieką    dorosłych  .  Osoba   dorosła   może   mieć   pod   opieką   najwyżej    7  osób  .

Wszyscy   powinni   posiadać   dokument   tożsamości  .

Zainteresowani   mogą   zgłaszać   udział    e-mail  ,  lub   telef.   ,   lub   SMS   pod   nr.    607 636 287  ,

513   266  904.

Do   udziału   zapraszamy   wszystkich   chętnych   (  informuje  prezes   Stowarzyszenia  -  Radosław  Rzeźnik  )  .Zapewniamy   :  koszulki  ,  opiekę   przewodników  ,  i  samochód  tech.  ,  ubezpieczenie  NNW  ,  poczęstunek  ,  napoje  ,  kijki   nordick  walking   do   wypożyczenia  za  darmo  ,  oraz   udział  w  losowaniu   nagród  .

Dodatkowymi   atrakcjami   będą  :  konkurs  piłkarski  ,  pokazy   sprzętu   i  wyszkolenia  OSP  Drzewica  { na  trasie  }  , oraz  występ   zespołu  ludowego  " Drzewiczanie  "  na  zakończenie   imprezy .

Program   jest   współfinansowany  ze  środków  woj. łódzkiego  .  Przewiduje   wydanie  folderu  promującego   region  ,  składającego   się   ze   zdjęć   wykonanych   podczas  rajdu  .  Dlatego   uczestnicy   proszeni   są   o   zabranie   aparatów  fotograficznych  .

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Syrenka  ZakościeleTęcza  Janków
Syrenka Zakościele 5:2 Tęcza Janków
2017-04-09, 11:00:00

oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Które miejsce zajmie Syrenka , w przysuskiej I lidze halowej ?

Najlepszym piłkarzem Syrenki , w rundzie jesiennej był :

brak zdjęć

Luciążanka II Przygłów 0:4 LUKS Mroczków Dzielna