• autor: Smajk1, 2016-08-29 18:11

Syrenka  popsuła  święto  w  Inowłodzu  .  Na  odbywające  się  Dni  Inowłodza  przypadła   I  kolejka  piotrkowskiej  kl .  B  .  Kolejny  raz  w  Inowłodzu  lepsza  okazuje  się  Syrenka  Zakościele  .

> > > > > >

IKS   Inowłódz  -  Syrenka  Zakościele      3 - 4   ( 0 - 2 )

Bramki   dla  Syrenki   zdobyli  :  Patryk  Szoch  ,  Tomasz  Bogatek  ,  Kamil  Sarwa  ,  Rafał  Franczak  - po  - 1 .

Skład  :  Bartłomiej  Jędrzejczak  ,  Sebastian  Pawul  ,  Bogdan  Pilich  ,  Artur  Kowalczyk  ,  Dawid  Wiktorowicz  ,  Dominik  Zawada  ,  Patryk  Szoch  ,  Kamil  Sarwa  ,  Kamil  Stachniak  ,  Tomasz  Bogatek  ,  Rafał  Franczak  .

Na  zmianę   wszedł  -  Paweł  Kowalski

W  rezerwie  pozostali  :  Paweł  Nowak  ,  Wiktor  Jurek  ,  Marcin  Tępiński  , Karol  Oracz  .

Trener  :  Bogdan  Pilich

Pierwsza  połowa  to  zdecydowana  przewaga  Syrenki  ,  wynik  mógłby   być  o  wiele  korzystniejszy  i  było  by  po  grze  . 20   minut  drugiej  połowy  ,  to  przewaga  gospodarzy  .  W  szeregi  Syrenki  wkradł  się  chaos  ,  a  gospodarze  doprowadzili  do  stanu   2-2  .  Później  było  trochę  lepiej  i  to  Syrenka  cieszyła  się  z  końcowego  zwycięstwa  .