Syrenka Zakościele - strona nieoficjalna

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Smajk1 29
2. bartobramkarz12 25
3. szoch6 3

Podsumowanie sezonu !

• autor: Smajk1, 2016-11-15 13:51

Jesień  -  2016     za   nami  .  To  był   udany  sezon  .  8  zwycięstw  ,   1  remis   i   jedna   porażka   ,  to   dorobek   drużyny   z   Zakościela  .

> > > > > > >

29  zarejestrowanych   zawodników  .   Aż   24   zagrało   w   tym   sezonie  .  Szeroka  ,   choć   nie  tak  bogata  kadra   ,   spisała   się  bardzo  dobrze  .  Jedna   porażka   w   Januszewicach  (  brak  5  podstawowych  zawodników  w   tym  meczu  )  sprawiła  ,   że  Syrenka   nie  została  mistrzem  Jesieni  .  Ale  i  tak   jesteśmy  zadowoleni  .  Jest   wielu  młodych  ,  obiecujących  piłkarzy  .  Są   też   chętni  nowi  do   gry   w   Syrence  .  Jest   też  grupa   oddanych   działaczy  ,   dzięki  którym  ten   klub  nieźle  ,  się  trzyma  . Ostatnio , swoimi  skromnymi  datkami , wsparli  Syrenkę , mieszkańcy  Zakościela  .  Bardzo   im  dziękujemy  !

Wśród  piłkarzy  szczególnie   wyróżnić  należy   :  Bogdana  Pilicha  ,  Dominika  Zawadę  , Artura  Kowalczyka  ,  Dawida  Wiktorowicza  , Bartłomieja  Jędrzejczaka  ,  Kamila Sarwę  ,  Kamila  Stachniaka , Patryka  Szocha  ,  Rafała  Franczaka  .   To  oddani  i  bardzo  dobrzy  piłkarze  . Wśród   działaczy  ,  prym  wiodą  Mieczysław  Stobieniecki  ,  Stanisław  Białek  ,  Jan  Gmaj  i  Paweł  Nowak .  Pomagają  jak  mogą  :  Henryk  Marecki  ,  Stanisław  Gmaj  ,  Mieczysław  Dziurzyński  , Jacek Dziurzyński .

Dziękujemy  za  ich  czas  i  poświęcenie  .

A oto  kilka  ciekawostek  :  Najwięcej  czasu   na  boisku  spędzili  :  Dominik  Zawada   -  894   minuty  ,  Kamil  Stachniak   -  880  minut  ,  Kamil  Sarwa  -  871  minut  .

Najwiecej  bramek  zdobyli  :  Rafał  Franczak  -  17  ( 9  - spotkań  ) ,  Kamil  Stachniak  - 7  bramek  ( 10 meczy )  ,  Kamil  Sarwa  - 7  bramek   ( 10 meczy  )

Gratulacje  !

Najwięcej  punktów  zdobyły  drużyny  :   LKS  Będków   -  26  ,  Syrenka  Zakościele  -  25  ,  LUKS  mroczków  Dzielna  i  Sparta  Ostrów  -  po  - 22

Najmniej punktów  zdobyły  :  Luciążanka  II  Przygłów   -  1 pkt  ,  LKS  Mroczków   -  3  pkt  ,  Zjednoczeni  Budziszewice  -  7 pkt  .

Najwięcej  bramek  zdobyły  :  Syrenka  Zakościele   -  48   ,  LKS  Będków   -  42  ,  Sparta  Ostrów  - 31

Najmniej  bramek  straciły  :  LKS  Będków  i  LUKS  Mroczków dzielna   -  po  11  ,  Syrenka  Zakościele - 13

Najlepszy  stosunek  bramkowy  mieli  :  Syrenka  Zakościele         +  35  ,  LKS  Będków    +   31  ,  LUKS  Mroczków  Dzielna   + 19

autor: Smajk1 2016-11-15 14:38:49

Profil Smajk1 w Futbolowo Na zdjęciu od lewej : prezes Mieczysław Stobieniecki , w środku , najlepszy strzelec Syrenki - "Franek " Rafał Franczak , po prawej "człowiek orkiestra " sekretarz Syrenki - Stanisław Białek .

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Syrenka  ZakościeleTęcza  Janków
Syrenka Zakościele 5:2 Tęcza Janków
2017-04-09, 11:00:00

oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Które miejsce zajmie Syrenka , w przysuskiej I lidze halowej ?

Najlepszym piłkarzem Syrenki , w rundzie jesiennej był :

Syrenka Zakościele - Oldboy\"s Zakościele 9-2
Ładowanie...